🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

3/8 Sq. Dr. Bit Socket 9mm Hex Length 62mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 9mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 35.5mm |
| L Size: | 62mm |
$4.20
Original: $11.99
-65%3/8 Sq. Dr. Bit Socket 9mm Hex Length 62mm—
$11.99
$4.20More Images

3/8 Sq. Dr. Bit Socket 9mm Hex Length 62mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 9mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 35.5mm |
| L Size: | 62mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 9mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H Size: | 35.5mm |
| L Size: | 62mm |



















