🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

3/8 Sq. Dr. Bit Socket Slotted 1.2X8 Length 60mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | Slotted Bit Socket |
| Output Size: | 8 (1.2x8) |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 8mm |
| T Size: | 1.2mm |
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 33.5mm |
| L Size: | 60mm |

$4.94
Original: $14.12
-65%3/8 Sq. Dr. Bit Socket Slotted 1.2X8 Length 60mm—
$14.12
$4.94More Images

3/8 Sq. Dr. Bit Socket Slotted 1.2X8 Length 60mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | Slotted Bit Socket |
| Output Size: | 8 (1.2x8) |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 8mm |
| T Size: | 1.2mm |
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 33.5mm |
| L Size: | 60mm |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | Slotted Bit Socket |
| Output Size: | 8 (1.2x8) |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 8mm |
| T Size: | 1.2mm |
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 33.5mm |
| L Size: | 60mm |




















