š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

3/8 Sq. Dr. Socket 22mm 6 point Length 32mm Magnet
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 22mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 9.5mm |
| L Size: | 32mm |
$22.84
Original: $65.26
-65%3/8 Sq. Dr. Socket 22mm 6 point Length 32mm Magnetā
$65.26
$22.84More Images

3/8 Sq. Dr. Socket 22mm 6 point Length 32mm Magnet
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 22mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 9.5mm |
| L Size: | 32mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 22mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 9.5mm |
| L Size: | 32mm |






















