
3/4 Sq. Dr. Socket 22mm 6 point Length 90mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 22mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 23mm |
| H1 Size: | 64mm |
| L Size: | 90mm |
Original: $38.62
-65%$38.62
$13.52More Images

3/4 Sq. Dr. Socket 22mm 6 point Length 90mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 22mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 23mm |
| H1 Size: | 64mm |
| L Size: | 90mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 22mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 23mm |
| H1 Size: | 64mm |
| L Size: | 90mm |






















