🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

3/8 Sq. Dr. Socket 9mm 6 point Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 9mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.5mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 32mm |
$14.26
3/8 Sq. Dr. Socket 9mm 6 point Length 32mm—
$14.26
More Images

3/8 Sq. Dr. Socket 9mm 6 point Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 9mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.5mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 32mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 9mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 14.5mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 32mm |
















