🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

3/8 Sq. Dr. Socket 19mm 6 point Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |
$16.52
3/8 Sq. Dr. Socket 19mm 6 point Length 32mm—
$16.52
More Images

3/8 Sq. Dr. Socket 19mm 6 point Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 6 Point socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |
















