
1/4 Sq. Dr. Extension Bar 1/4 Square Length 200mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.3mm |
| L Size: | 200mm |
More Images

1/4 Sq. Dr. Extension Bar 1/4 Square Length 200mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.3mm |
| L Size: | 200mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.3mm |
| L Size: | 200mm |






















