🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1/4 Sq. Dr. Extension Bar 1/4 Square Length 100mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.3mm |
| L Size: | 100mm |
$4.84
Original: $13.83
-65%1/4 Sq. Dr. Extension Bar 1/4 Square Length 100mm—
$13.83
$4.84More Images

1/4 Sq. Dr. Extension Bar 1/4 Square Length 100mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.3mm |
| L Size: | 100mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12.3mm |
| L Size: | 100mm |






















