🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

3/8 Sq. Dr. Universal 12-Point Magnetic Spark Plug Socket 14mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 12pt. |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 88mm |
$19.83
Original: $56.66
-65%3/8 Sq. Dr. Universal 12-Point Magnetic Spark Plug Socket 14mm—
$56.66
$19.83More Images

3/8 Sq. Dr. Universal 12-Point Magnetic Spark Plug Socket 14mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 12pt. |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 88mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 12pt. |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 88mm |






















