š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

5/8 Sq. Dr. Socket 21mm 6 point Length 47.5mm
| Input Drive Size: | 5/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 47.5mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32.8mm |
| D2 Size: | 35mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 47.5mm |
$14.87
Original: $42.50
-65%5/8 Sq. Dr. Socket 21mm 6 point Length 47.5mmā
$42.50
$14.87More Images

5/8 Sq. Dr. Socket 21mm 6 point Length 47.5mm
| Input Drive Size: | 5/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 47.5mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32.8mm |
| D2 Size: | 35mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 47.5mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 5/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 47.5mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32.8mm |
| D2 Size: | 35mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 47.5mm |






















