🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

3/8 Sq. Dr. Locking Adaptor 3/8 Square Length 45mm Locking Quick Release
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 45mm |
| Output Size: | 3/8" |
| Quick Release: | Yes |
| Opening: | Square |
| Locking: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 45mm |
$28.83
Original: $82.37
-65%3/8 Sq. Dr. Locking Adaptor 3/8 Square Length 45mm Locking Quick Release—
$82.37
$28.83More Images

3/8 Sq. Dr. Locking Adaptor 3/8 Square Length 45mm Locking Quick Release
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 45mm |
| Output Size: | 3/8" |
| Quick Release: | Yes |
| Opening: | Square |
| Locking: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 45mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 45mm |
| Output Size: | 3/8" |
| Quick Release: | Yes |
| Opening: | Square |
| Locking: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 45mm |






















